Bonsajové dny otevřených dveří v Jirnech Česká bonsajová asociace

Galerie - Jirny 2009


Několik fotografií z letošního dne otevřených dveří v Jirnech. Vydařil se slunný den, dobrá nálada tak na sebe nenechala čekat:-).


                                                


Odkazy na další zprávy z akce
  Fotografie pana Svačiny na www.bonsai.cz

Foto: Dan PánekDalší odkazy k akci "Bonsajové dny otevřených dveří v Jirnech" na stránkách ČBA

Komentáře ke galerii :
9.8.2009 11:56Jarda@
No
asi zajímavá akce, škoda, že jsem o ní nevěděl. Ty stránky ovšem jsou hodně amatérsky zpracované. To mezi sebou nemá akademie někoho, kdo tomu rozumí? Tohle je práce žáka základní školy, popř. webdesign na úrovni roku 1999a níže :(
9.8.2009 15:05Vladimír Kratochvilvkkolin@seznam.cz
Jirny
Ahoj Dane nám se tam docela líbilo.CHtělo by to víc takových akcí.Bylo by doré udělat něco jako pořádnou BURZU pro,všechny milovníky bonsají.Aspoň dvakrát do roka,kde by se dalo něco prodat,koupit nevyměnit. Rostliny,bonsaje,misky,nářadí a atd.Myslím si,že by byl o to dcela velký zájem.
9.8.2009 15:31Ondra Němec@
Jardo pojď!
Tak Jardo pojď, to dělat zadarmo, ty jeden kulišáku. Ani nemáš na to se podepsat celým jménem. A abys o akci věděl, na to stačí se dívat, ptát a číst. No, to asi nebude tvůj případ.
9.8.2009 15:31Ondra Němec@
Jardo pojď!
Tak Jardo pojď, to dělat zadarmo, ty jeden kulišáku. Ani nemáš na to se podepsat celým jménem. A abys o akci věděl, na to stačí se dívat, ptát a číst. No, to asi nebude tvůj případ.
9.8.2009 17:40Jarda@
Hmm
To, že jsem o akci nevěděl je moje chyba, nikoho za to přeci nekritizuji. K Vašemu dalšímu textu, pane Němec: i zadarmo se dají dělat věci dobře, pokud je dělají ti, kdo je umí. Další Vaše slova jsou jen typické neargumenty pokoušející se odvádět pozornost od podstaty věci. Změní se něco na kvalitě těchto stránek tím, že se podepíšu celým jménem? Tykačku beru, řekl jsem si o ní křestním jménem. Jinak celé to je klasický příspěvek pana Němce tak, jak jej můžeme číst ve všech bonsajových diskusích: prázdný, plytký, o ničem a o to víc rozkřičený. A asi Vás to muselo opravdu rozrušit, že jste reagoval hned 2x :)
9.8.2009 19:06Dan Pánek@
Jardo,
skutečně nevidím důvod, proč by bonsajová asociace měla mezi svými členy mít profesionálního webdesignera. Pokud někoho takového má, bohužel ten asi nemá dostatek volného času. Ano, já jsem amatér, stránky jsou amatérsky udělané. Nevidím na tom nic špatného (Taky jsem viděl celou řadu profi stránek, které nestály za nic). Další věc - řada prakticky uvažujících lidí více ocení obsah, než design. Pro ty to dělám. Mám řadu kladných ohlasů od lidí, kterých si vážím, tvá výtka zatím nemá váhu - poznámka o základní škole je prostě nezdvořilá. K tvému komentáři stránek - jsou to jen typické neargumenty. Nezaujatý člověk, kterému skutečně jde o gró věci, prostě napíše, co by bylo dobré zlepšit a chápe, že možnosti asociace jsou limitované dobrovolnou aktivitou. Slušnej člověk se pak podepíše...
9.8.2009 19:25Dan Pánek@
pane Kratochvíl,
nejdřív se mi to nezdálo, ale možná by to skutečně mohlo být zajímavé - vzít všechny volné misky, pár stromů na výměnu a někde se sjet. Pokud by se našlo víc zájemců, možná by šlo něco takového zorganizovat. Můžem o tom začít uvažovat a uvidíme:-)
9.8.2009 19:38Ondra Němec@
Pokud se nechci zaplétat do zbytečných diskusí, nemohu reagovat. To taky nebudu, snad jen, že dvakrát to bylo posláno prostým omylem. Myslím, že Dan reagoval naprosto adekvátně a jasně a tudíž ani není dále třeba rozebírat nemístnost příspěvku, který se mi nelíbil.
9.8.2009 19:45Ondra Němec@
Jen lituji, že si nemůžu přečíst příspěvky pana Jardy, snad bych se poučil, jak psát nápaditě a k věci. Tady mě pan Jarda nepřesvědčil. A vás?
9.8.2009 23:40Jiří Svačinasvacina.jiri@bonsai.cz
Na Jirny byly upoutávky zde, na Kai i Gren - obou forech cca dva týdny předem. Co by jste chtěl. Když nesledujete co se děje, nic se nedozvíte. Je možné, že nejsme in - nejmodernější, ale tak nějak nám to moc nevadí, makáme...Důležité jsou pro nás informace, ne barvičky a rámečky kolem. A co děláme, děláme nejen pro sebe, a nestydíme se pod své příspěvky a práci podepsat. Předveďte něco lepšího, budu psát i k vám ...
10.8.2009 15:02Jarda Marek@
Dane prosím Tě vím že to dá spousu starostí a práce, (mám na mysli příspěvky, stránky) ale neviděl sem hotové Tvé stromky nebo jste o nich pouze diskutovali ? Jentak mimochodem pane Jardo podepište se alespoň celým jménem, ať se já za své nemusím stydět. Tleskám Jirkovi krásně a výstižně napsané...........
10.8.2009 15:30Dan Pánek@
Vzal jsem je jen jako příspěvek do diskuze. Modřínek budu určitě tvarovat až opadá a i s odstraněním obrostu borovice radši počítám někdy koncem října, ono toho na ní moc nezbyde. Nechám si zatím projít hlavou Pavlův návrh, určitě bych to tam podle jeho doporučení zvládnul natvarovat, je to o čtyřech až pěti drobných větvičkách. Ale já si se vším radši dávám na čas, rozhodnout se na místě a hned natvarovat, to asi nikdy nebude můj styl. Namaluju si to, dám vedle sebe a... pak to stejně asi udělám podle sebe:-) Ale brouka v hlavě mám. Výsledek se určitě do zimy objeví na Kai.
10.8.2009 22:14Stropnickýredakce@bonsai-dnes.cz
Akce jsou v AKČNÍKU
Pokud máte zájem o co nejširší informace o akcích na naší bonsajové scéně, sledujte AKČNÍK na bonsai-dnes.cz. Tato akce tam byla také, stejně jako další setkání PBS, která budou následovat...
11.8.2009 19:45Daniel Vlach@
Sice jsem v Jirnech pobyl jen krátce, ale všechny jsem vás rád viděl, chlapi ! Zpracovávám ještě nějaké fotky - přidám do konce týdne na Kai.
12.8.2009 20:05Luboš Masařlubosmasar@seznam.cz
To Jarda
Ty jsi asi borec jako prase.Já Tě miluju.Von to ten Pánek fakt dělá jak malej Jarda
25.8.2009 12:56Tomáš Homolahomola@ef.jcu.cz
Někdy pravda sice vyplyne na povrch
pozdě, ale nakonec přece. Každopádně jsem rád, že katalyzátorem lidské zloby a hlouposti je tentokrát pro změnu někdo jiný, než já. Takže on teď vypadá jako ten špatný. O kvalitu provedení stránek tu ani moc nejde. Nakonec, ta je tím, co je zjevně víc v pořádku, než některé další Záležitosti.
25.8.2009 21:14Ondra@
Pane Homolo, mohl byste být konkrétnější? Ty Vaš tajemné náznaky (některé další záležitosti)...nevím, jestli jsem jediný, ale moc mi Váš komentář nedává smysl. A ještě k tomu ty různé osobní dojmy a pocity...Ale jednu věc jste na sebe konečně přiznal, skutečně jste dlouho na b-dnes působil jako katalyzátor lidské zloby a hlouposti, bohužel zejména té vlastní. Hodláte to dělat i tady?
4.9.2009 01:15Tomt.benda@gmail.com
No jo no, na začátku se Jarda vyjádří přímo a čistě, plně (=neprázdně) k věci, aby mohla být diskuze opět tak kvalitní, jak jsme už celá léta zvyklí.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm