NEUVEDENO Česká bonsajová asociace

Přání a informace do roku 2021

Vážení členové ČBA , vážení přátelé bonsají a suiseki,


v dnešní turbulentní době plné negativních zpráv, temných emocí a očekávaných hrozeb je nouze o předzvěst očekávaných radostí a pozitivních překvapení.
A přesto právě teď s jednou takovou radostnou zprávou přicházíme. Zde je.
Věříme, že si pamatujete, že kvůli zrušení EBA Kongresu 2020 / Kroměříž 2020 bylo rozhodnuto, že EBA Kongres 2021 bude rozdělen na dvě části, kdy jarně-letní část bude pořádat Britská asociace a část podzimní bude svěřena ČBA pod názvem EBA Convention Autumn 2021, Kromeriz, Czech republic. Stala se ale změna.

Výbor Evropské Bonsajové Asociace (EBA) po konzultacích s organizátory zamýšlené jarní části EBA Kongresu / jaro 2021 ve Velké Británii oznámil, že je tato původně plánovaná jarní část zrušena a pověřil nás, Českou Bonsajovou Asociaci, pořádáním plnohodnotné a jediné akce v nadcházejícím roce EBA Convention 2021, Kromeriz , Czech republic ve dnech 24.-26.9.2021.
Tuto výzvu opět přijímáme a společně s organizačním výborem a Vámi ji naplníme. Mnoho věcí jsme vyřešili již v minulém roce , takže věříme, že teď dojde hlavně na ' pilování' detailů a dotažení celé přípravy k realizaci dokonalé akce přinejmenším evropského významu.
O průběhu příprav a očekáváních na Vaše zapojení se do organizace Vás budeme průběžně informovat.

Z časově nejbližších akcí se těšíme na tradiční setkání členů ČBA s workshopem v Libčanech dne 23.1.2021.
Doufáme a věříme, že nám již zmíněná situace s koronavirem tento plán nezhatí.

Vážení členové České bonsajové asociace, vážení přátelé bonsají a suiseki , přejeme Vám do nadcházejícího roku 2021 zdraví, spokojenost a spoustu radostí s provozováním našeho krásného koníčku. Těšme se společně na EBA Kongres 2021 v Kroměříži a na další společné akce, které pro nás všechny připravíme.

Váš výbor ČBA




Autor a foto: ČBA







Komentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.



Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm