NEUVEDENO Česká bonsajová asociace

Sraz ČBA 2021

Přátelé, kamarádi, členové ČBA,


v první řadě nám dovolte popřát Vám všem úspěšný nový rok 2021.
Všichni věříme, že tento rok bude z pohledu pořádání bonsajových akcí a setkávání mnohem plodnější a nabitější než rok minulý.

Jak asi víte v loňském roce jsme museli přeložit pořádání kongresu EBA na rok letošní. Nově by se měl evropský kongres konat v termínu 24.-26.září 2021. Oproti loňskému roku jsme byli nuceni asijské demonstrátory nahradit evropskými bonsajovými špičkami, takže myslíme, že nemusíte této změny vůbec litovat. S jedním z demonstrátorů dokonce chystáme workshop pro členy ČBA........ Ale už dost o tom, co nás čeká v průběhu příštího roku, akcí totiž plánujeme mnohem více.

Jak už jste si již zvykli, kalendářní bonsajový rok tradičně otevírá setkání členů ČBA v BC Libčany. Zatím stále doufáme, že vládní nařízení budou pro a proto si rezervujte termín 23.ledna 2021. Začátek akce je stanoven na 10.00hod. a můžete se těšit nejen na setkání, ale i na workshop pod vedením legendy české bonsajové scény Jana Bučila, který bude vám a hlavně vašim rostlinám celý den k dispozici. Setkání se zúčastní i další osobnosti naší bonsajové scény jako Vašek Novák, Igor Bárta, Libor Slatinka, Jarda Pišl a mnoho dalších, kteří vám budou radou i rukou též v průběhu celého dne nápomocni.

Letos po zkušenostech s Českou poštou nebudeme opět rozesílat složenky na platbu členských příspěvků. Ty budete moci platit jak v průběhu lednové akce nebo Vy, kteří se setkání nezúčastníte je můžete zasílat na náš bankovní účet 168030668/0300. Výše poplatku je nezměněna a činí 300 Kč. Poté nám o zaplacení dejte vědět na mailovou adresu info@cba-bonsai.cz.

Všem Vám moc děkujeme a těšíme se na lednové setkánívýbor ČBA

Autor a foto: ČBAKomentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm