XXII národní výstava ČBA Olomouc Česká bonsajová asociace

Flora Olomouc - info

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,jsme moc rádi za vaše reakce na minulý mail a za obrovské množství dotazů a přihlášek, které jsme obdrželi. Za přihlášky děkujeme a na dotazy průběžně odpovídáme a pokusím se na některé např.ohledně Gala večera či vstupů pro členy odpovědět i zde.

Jak již víte, naše XXII.mezinárodní výstava bonsají a suiseki je součástí obrovské akce Jarní Flora Olomouc. Na této akci máme jako ČBA k dispozici dva pavilony G a H do kterých můžete jako vystavovatelé navážet své stromy a kameny již od úterý, kdy pro vás bude volně otevřena brána č.11 (vjezd z ulice Polská), která je přímo naproti pavilonu G. Ve středu můžete své exponáty navážet stejnou branou. U vjezdu ale musíte nahlásit heslo: BONSAJE. Po té obdržíte vjezdovou kartu. Při opuštění areálu prosím vjezdové karty opět odevzdejte na vrátnici u brány č.11. Karet máme k dispozici pouze omezené množství, tak dbejte na to, aby se dostalo na vaše kolegy z řad ČBA a ti nemuseli své stromky nosit od vrátnice ručně :-)

Výstava Flora Olomouc propukne již za pět dní (tj 25.4.2019) v 10.00hod slavnostím otevřením celé výstavy. Slavnostní otevření a přestřižení pásky našich pavilonů proběhne po této akci (cca v 11:00hod.) a hlavní slovo a 'střih' bude mít náš současný prezident Ivan Macháček a jeho hosté.
Poté bude výstava otevřena po celé čtyři dny vždy od 9 do 17:00 hod. V příloze si můžete pročíst i doprovodný program který bude probíhat na výstavišti Flora. Náš program, již snad znáte. Pokud ne, můžete si ho zopakovat zde http://www.bonsai-dnes.cz/program_cba_olomouc.pdf

Co se týče návštěvníků výstavy Flora 2019 z řad členů ČBA. Opět jsme zařídili pro naše členy volný vstup na celé výstaviště. Letos to ale při rozměrech celé akce nebude tak jednoduché, jak jste zvyklí. Pro volný vstup, můžete využít pouze pokladnu č.11 (viz přiložený plánek). Tam na zavolání tel. 605204349 dorazí někdo z ČBA se seznamem členů a předá vám volnou vstupenku na výstaviště. Je to složité, ale věřte že jiná možnost nebyla, proto věříme, že budete respektovat tyto pokyny. Na pozdější reklamace nebudeme brát zřetel.

Jeden z častých dotazů, který chodí na naši emailovou adresu se týká Gala večera ČBA, který se bude konat v sobotu 27.dubna, přímo na výstavišti v našem pavilonu. Opravdu nemusíte mít strach, že se nejedná o akci pánů v černých oblecích, kteří si mezi sebou při skleničce šampaňského rozdají ceny a půjdou spokojeně domů. Pod honosným názvem GALA večer, se 'skrývá' akce všech členů ČBA, kteří chtějí strávit příjemný večer s přáteli, kolegy, členy ČBA, pobavit se u sklenky vína či sklenice piva o všem možném i o bonsajích. Součástí této akce je i vyhlášení výsledků strom roku ČBA a nominací, suiseki roku atd a atd. Je pro vás připraven i bohatý raut, tedy dostatek jídla a pití. Víno např. zajišťuje Libor Kajš z moravského sklípku a tvrdí, že bere pro nás jen to nejlepší, co je k dispozici. Protože se Gala večer koná přímo ve výstavním pavilonu, bude samozřejmě možné několikrát projít výstavu, zkritizovat oceněné stromy a opravdu si to užít. Navíc nemáme od výstaviště stanovenu 'večerku', takže můžeme diskutovat a bavit se až do ranních hodin. Vstupenky na tuto akci si budete moci zakoupit u stánku ČBA. Cena byla stanovena na 390,-Kč za osobu. Množství je omezeno. Těšíme se na Vás a na příjemný večer.


Věříme, že využíváte těchto volných dní i na poslední úpravy vašich exponátů, mechování, čištění misek či výběru doplňkových rostlin a stolků. Aby jste se ještě více naladili, posíláme odkaz na fotografie z průběhu stavby výstavy:http://leteckaposta.cz/969976365

Pokud ještě někdo zapomněl či nestihl přihlásit svůj exponát, přihlašte ho prosím co nejdříve na náš email: info@cba-bonsai.cz. Nepřihlášené stromky má organizátor výstavy (ČBA) právo odmítnout a na výstavě neprezentovat.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů pište na výše uvedený mail.Na setkání s vámi se těší výbor ČBA

Autor a foto: ČBA

Další odkazy k akci "XXII národní výstava ČBA Olomouc" na stránkách ČBA

Článek:Informace k výstavě na Floře
Komentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm