XXII národní výstava ČBA Olomouc Česká bonsajová asociace

O kongresu ČBA v Olomouci

Vážení členové ČBA, přátelé, kamarádi,letošní kongres a výstava ČBA proběhne v poněkud netradičním termínu a to ve dnech 25.-28. dubna 2019. Místem konání je výstaviště Flory Olomouc, konkrétně pavilony G a H.

Naše akce bude součástí Jarní Flory Olomouc 2019. Podle pořadatelů lze zde očekávat návštěvu kolem 70 000 lidí. Jsme přesvědčeni, že to je ideální příležitost k oslovení nejširší veřejnosti a přehlídce všeho krásného, co s naším koníčkem souvisí. Do programu výstavy jsme zařadili jak ukázky tvarování rostlin pro laickou i odbornou veřejnost v podání např. Moravské skupiny a Bonsai klubu Haná, tak i dema zkušených matadorů jako je Pavel Slovák a Maďar Sandor Papp.

Výstava bude sestávat jak ze solitérních stromů, Tokoname i aranžmá.shohinů . Část výstavy bude tradičně věnována kolekci suiseki.

Plánujeme taky komentované prohlídky a odbornou přednášku a prodej veškerého materiálu.

Od Vás členů ČBA očekáváme aktivní účast na výstavě, dodání kvalitně připravených exponátů - jak bonsají, tak i suiseki - a taky samozřejmě aktivní účast na Valné hromadě ČBA, kde se kromě jiného budeme zabývat přípravou na EBA kongres a výstavu v Kroměříži 2020.

Věříme, že se důležitost akce a její návaznost na konání kongresu EBA v České republice projeví na velkém zájmu o Soutěž nových talentů ( NTC) ČBA.

Přihlášky exponátů zasílejte co nejdříve na známý e mailový kontakt tak, abychom je mohli co nejdříve zpracovat , vyrobit jmenovky a připravit aranžmá výstavy.

Termín zaslání přihlášky je 15.4.2019 , dodání exponátů a instalace výstavy proběhne 23. a 24. 4. 2019.

Případné dotazy zodpovíme na e mailu : info@cba-bonsai.cz.
Těšíme se na všechna další setkání s Vámi.

Výbor ČBA
Autor a foto: ČBA

Další odkazy k akci "XXII národní výstava ČBA Olomouc" na stránkách ČBA

Článek:Informace k výstavě na Floře
Komentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm