Sraz ČBA 2019 - leden Česká bonsajová asociace

Workshop členů ČBA s Václavem Novákem - leden 2019

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,v loňském roce jsme začali organizovat workshopy spojené se setkáváním vás - členů ČBA. A musíme se přiznat, že Vaše reakce byla nejen pro nás velmi příjemným překvapením. Tato setkáních předčila naše očekávání a to nejen co do počtu zúčastněných členů, ale i co se týče vašeho zájmu o fungování a směřování ČBA.
Jsme rádi, že vám osud naší organizace není lhostejný. I díky těmto setkáním jsme od vás získali spousty nápadů, inspirace a názorů na fungování našeho spolku, poznali jsme spousty našich členů a věříme že i vy jste se přesvědčili, že je pro Vás členství v ČBA přínosné a můžete se společně s námi podílet na zlepšování a fungování této organizace a jejím přínosu pro vás, své členy.

Proto i v letošním roce chceme pokračovat nejen v organizaci společných workshopů a setkávání.

První letošní workshop proběhne již v sobotu 26.1.2019 od devíti hodin v Bonsai centru Libčany. A nebude pod vedením nikoho menšího, než bývalého dlouholetého prezidenta, historicky nejúspěšnějšího českého bonsajisty a demonstrátora - Václava Nováka.


Václav se na tento workshop velmi těší a bere ho jako přípravu na jeden z dalších vrcholů své bohaté bonsajové kariéry, kdy bude jednou z hlavních tváří výroční dvacáté Best of 20 years Thorpy v belgickém Genku.
Vašim stromům se na setkání ale nebude věnovat jen Václav. Budete moci s žádostí o radu, pomoc oslovit i další ze špičkových českých bonsajistů, kteří již přislíbili účast na našem lednovém setkání. Věříme, že si toto setkání užijete minimálně tak jako v loňském roce. Po celou dobu akce pro vás budou v BC Libčany připraveny i zajímavé slevy.

Věříme, že tato akce bude opět příjemným vstupem do nového bonsajového roku, který bude pokračovat dubnovou národní výstavou v termínu 25.-28. dubna na výstavišti Flora Olomouc. Doufáme, že jarní termín národní výstavy bude pro vás i vaše bonsaje příjemnou změnou. Na tuto výstavu a všechny demonstrace budete mít jako členové opět volný vstup. Jako hlavní demonstrátorské hvězdy se vám představí český bonsajový mág a kouzelník Pavel Slovák a uznávaný maďarský bonsajista Sándor Papp. Vy, jako naši členové sami můžete rozhodnout jestli kromě demonstrací obou umělců se budete chtít zúčastnit i workshopů s těmito mistry. Vaše názory nám posílejte na info@cba-bonsai.cz.
Autor a foto: ČBAKomentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm