NEUVEDENO Česká bonsajová asociace

Mnoho bonsajových zážitků v roce 2019

Vážení členové České bonsajové asociace, vážení přátelé bonsají,dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za spolupráci a přízeň v  roce 2018 a těšíme se , že v tom nadcházejícím se budeme opět setkávat při šlechtění a zdokonalování  našeho krásného hobby.

Pro rok 2019 jsme pro Vás připravili bohatý program sestávající např. z organizovaných setkání členů ČBA na různých místech republiky , aktivní účastí na Bonsai Trophy 2019 v Belgii, účastí a účinkování na Evropské výstavě a kongresu EBA ve Francii, národní výstavy a kongresu ČBA v rámci jarní výstavy Flora Olomouc v dubnu , Triennale v Polsku a společné česko- slovenské výstavy v říjnu 2019.

Zveme Vás tímto na první setkání členů ČBA , které bude spojeno s workshopem Václava Nováka  a bude se konat v BC Libčany v sobotu 26.1.2019. Organizační detaily ještě zveřejníme. 

Zajímavý jistě bude i cyklus přednášek týkající se bonsajové tvorby v Botanické zahradě Praha, který bude zahájen přednáškou Mirka Horského na téma 'Mame a shohin' dne 10.1.2019.


Veselé Vánoce , hodně zdraví , štěstí , úspěchů v tvorbě bonsají a pohodovou spolupráci v rámci naší organizace

Vám přeje výbor ČBA 
Autor a foto: ČBAKomentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm