XXI. národní výstava ČBA Česká bonsajová asociace

Návrhy k organizaci výstavy v Děčíně

Ahoj kolegové, kamarádi, členové ČBA,


na první pohled se zdá výstava ČBA v Děčíně v termínu 21.-23.9.2018 ještě daleko, ale již dnes intenzivně pracujeme na shánění sponzorských příspěvků, projektech výstavy, doplňkovém programu (jako ikebana, origami, umění meče a další), způsobech propagace a dalších nezbytných maličkostech, které bohužel nejsou na první pohled moc vidět.

Rádi bychom, aby výstava ČBA 2018 v Děčíně byla zase o stupínek výše nežli ta předchozí. K tomu budeme potřebovat nejen každou pomocnou ruku, ale i Vaše nápady a názory.

Na minulých výstavách mě moc mrzely názory některých členů, že stromem roku nebo nominaci dostaly stromy, které si to nezasloužily, že ten či onen ovlivňoval porotce, že někteří členové již nebudou vystavovat, protože se jim nelíbily nominace a tak dále a tak dále.


Pojďme tedy všichni společně, vymyslet jaký způsob volby stromu roku, nominací zvolit. Jestli to nechat na vybrané porotě, jestli mají volit vystavující členové ČBA nebo nechat členy (vystavující i návštěvníky) zvolit pouze strom členů ČBA a ostatní nechat na porotě..... Nápadů, způsobů a možností je hodně. Pojďte se tedy zapojit, napsat nám Váš názor a způsob volby. Nejzajímavější vybereme a VY potom rozhodnete, který z nich budeme na letošní výstavě praktikovat.

Dále by nás zajímal i Váš výběr/požadavek na demonstrátora, vedoucího workshopu a tvarující na letošní výstavě.
V pátek může tvarovat např. nějaká lokální skupina nebo jednotlivci. Pokud Vás někdo napadá či máte sami zájem, dejte nám vědět.
V sobotu bude hlavní demo zástupců ČR, Polska a Německa. Kdo by podle Vašeho názoru mohl zastupovat Česko a reprezentovat tak naši zemi na této mezinárodní výstavě?
V neděli by mělo být demo nových talentů z jednotlivých zemí a workshop pro členy ČBA zdarma. Opět nás zajímá koho by jste si přáli jako vedoucího workshopu pro své stromky? Sobotního demonstrátora za ČR či někoho jiného?

Prosím posílejte na náš mail: info@cba-bonsai.cz Vaše typy, názory, podněty a diskuzi jak letošní výstavu zvládnout s minimem dodatečných rozporů.

Pokud se bude chtít někdo ze členů podílet na výstavě organizačně či sponzorským příspěvkem dejte nám také určitě vědět. Každá ruka, pomoc i propagace jsou vítány.Na Vaše názory se moc těší výbor ČBA

Autor a foto: ČBA

Další odkazy k akci "XXI. národní výstava ČBA" na stránkách ČBA

Články:Demo Václava Stropka v Děčíně 2018
Pokyny k vyplnění přihlášky do Děčína
Václav Stropek - tvář výstavy
Komentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm