I.Setkání členů ČBA 2018 Česká bonsajová asociace

Program 1. dílny ČBA

Ahoj, přátelé, kamarádi, bonsajoví nadšenci


blíží se nám první společná pracovní (a nejen to) dílna členů ČBA v tomto kalendářním roce.
Akce se bude konat v BC Libčany v sobotu 27.01.2018 od 10.00hod.

Hlavním tématem setkání bude nejen workshop a práce s donesenými rostlinami pod vedením zkušeného a úspěšného českého pěstitele bonsají - Libora Slatinky, ale také diskuze o vašich stromcích a o všem co Vás z bonsajové praxe bude zajímat. O své zkušenosti a poznatky z mnoha let bonsajové praxe se s vámi rádi podělí přední osobnosti české bonsajové scény jako např. Václav Novák, Igor Bárta, Jaroslav Pišl a další.


- Libor Slatinka

V průběhu akce vás nově zvolený prezident ČBA Ivan Macháček seznámí se svými představami a směrem, kam se chce ČBA ubírat. Budeme moc rádi za vaše dotazy, podněty do diskuze či přímo nápady, jak ČBA více posunout a zatraktivnit svým členům a novým zájemcům.

Protože se jedná o první podobné setkání členů ČBA, netušíme, kolik z vás na setkání zavítá. Přesto věříme, že Vás bude co nejvíce a sobotu 27.01.2018 si společně užijeme nejen v BC Libčany, ale třeba i při posezení v nedalekém pohostinství 'U Bohouše'.

Setkání je přístupné pouze pro členy ČBA. Protože se akce pořádá již v lednu a mnozí zájemci ještě nezaplatili roční příspěvek pro rok 2018 ve výši 300,-Kč, bude možné příspěvek uhradit na místě k rukám Pavly Vránové.
U ní si také budou moci zájemci, vyzvednout kalendář na rok 2018 článek o kalendáři, který si ale musíte nejdříve alespoň emailem zamluvit na naší adrese info@cba-bonsai.czS pozdravem a na první společné setkání se těší Vaše ČBA

Autor a foto: ČBAKomentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm