ČBA - Jihlava 2012 Česká bonsajová asociace

Jihlava 2012 - stručný přehled

Skončila národní výstava v Jihlavě a myslím, že se vydařila k všeobecné spokojenosti pořadatelů a snad i návštěvníků.


Pořadatelé z Tlusté báze zúročili své bohaté zkušenosti s pořádáním výstav na výbornou. A i díky jejich skvělé prezentaci jsme se dočkali vysoké návštěvnosti.Prostory kláštěra jsou pro vystavování více než vhodné - letos navíc byla výstava spojena s autorskou výstavou oslavenců Václava Nováka a Kim Sae Wona.A samozřejmě nechyběly dva sály plné nádherných kamenů.Jako kždý rok proběhla soutěž nových talentů, letos se jí zúčastnilo osm soutěžících.

Nejlépe si dle poroty vedl Michal Burák, cenu si převzal na slavnostním galavečeru.A tady je společné foto oslavenců.Od pátku do neděle probíhala dema našich i zahraničních umělců, v pátek celodenní workshop. Hlavními hvězdami byl David Bonavente a Kimův korejský tým.

Poučné byly i kritiky stromů v Davidově podání.Výstava se vydařila, poděkujme členům Tlusté báze. Opět se můžete těšit na kvalitní fotografie Willyho Evenepoela, které budeme publikovat v našem časopise. Reportážní fotografie bonsají, z dem a další informace z průběhu výstavy doplníme na web v dohledné době.
Autor a foto: Dan Pánek

Další odkazy k akci "ČBA - Jihlava 2012" na stránkách ČBA

Články:Ocenění Jihlava 2012
Nabídka ubytování Jihlava
Galerie:Bonsaje - Jihlava 2012
Demo Seok Ju Kim 2012 I


Komentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm