XII.celostátní výstava bonsají a suiseki Česká bonsajová asociace

Vizitky - Vladimír Ondejčík

Při příležitosti plánovaného vystoupení v Děčíně přinášíme vizitku slovenského bonsajisty.


RNDr. Vladimír Ondejčí­k se narodil roku 1964. Působí­ jako prezident Slovenské bonsajové asociace. Roku 1990 založil s manželkou RNDr. Alenou Ondejčíkovou první­ profesionální­ bonsajové centrum na Slovensku - Bonsai centrum Nitra spolu s Čajovnou dobrých lidí­ a též Nitranskou bonsajovou školu. Od roku 1997 organizují­ každoročně mezinárodní­ výstavu bonsají­, suiseki a čajů BONSAI SLOVAKIA, na kterou jsou zváni mistři z různých zemí. O této výstavě vydalo Bonsai centrum Nitra reprezentativní­ anglicko-slovenskou obrazovou publikaci Bonsai Slovakia - Kniha priateľstva a po 4 roky vydávalo i magazí­n Bonsaj a čaj. Za popularizaci bonsajistiky byl Vladimí­r Ondejčí­k na světovém kongrese v Portoriku v červenci 2009 oceněn zlatou medailí.

Original

RNDr. Vladimír Ondejčík sa narodil v roku 1964. Pracuje ako prezident Slovenskej bonsajovej asociácie. V roku 1990 založil s manželkou RNDr. Alenou Ondejčíkovou prvé profesionálne bonsajové centrum na Slovensku – Bonsai centrum Nitra spolu s Čajovňou dobrých ľudí a tiež Nitriansku bonsajovú školu. Od roku 1997 organizujú každoročne medzinárodnú výstavu bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA, na ktorú sú pozývaní majstri z mnohých kontinentov. O tejto výstave vydalo Bonsai centrum Nitra reprezentačnú anglicko-slovenskú obrazovú publikáciu Bonsai Slovakia – Kniha priateľstva a po 4 roky vydávalo i magazín Bonsaj a čaj. Za popularizáciu bonsajistiky bol Vladimír Ondejčík na svetovom kongrese v Portoriku v júli 2009 ocenený zlatou medailou.
Autor: Václav NovákTisk - vše     Tisk bez komentářů     Tisk bez obrázků a komentářů     Tisk bez obrázkůDalší odkazy k akci "XII.celostátní výstava bonsají a suiseki" na stránkách ČBA

Články:Páteční demo Kai
Vernisáž XII.celonárodní výstavy v Děčíně
Soutěž nových talentů 2009
Vizitky - Asako Hashimoto
Vizitky - Enrique Castaňa de la Serna
Vizitky - Kestutis Ptakauskas
Vizitky - Uwe Kroetenheerdt
Vizitky - Walter Pall
Vizitky - Michal Budík
Vizitky - Tomasz Kovšca
Galerie:Willy Evenepoel - pár fotek z Děčína
Demo Děčín 2009 - sobota
Soutěž nových talentů
Děčín 2009
Další odkazy k akci "XII.celostátní výstava bonsají a suiseki" na internetu

  Ukázka rozdílů v tvarování od M.Karpíška na Bonsai-Kai - reakce na kritiku
  Bonsai-dnes - oceněné stromy
  Bonsai-dnes - oceněné suiseki
  Bonsai-greenhorn - soutěž nových talentů
  Bonsai-greenhorn - fotky stromů
  Bonsai-Kai - foto z vernisáže, atmosféry, demo pátek a sobotaKomentáře k článku :

7.8.2009 10:26Vladimír Kratovhvílvkkolin@saznam.cz
Gratulace
Blahopřeji RNDr. Vladimíru Ondejčíkovi za ocenění zlatou medailí,za dlouholetou práci na bonsajové scéně.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm